Series
Ratings
14- Live WireRated ★ 5.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0- I-LAND Season 2Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0