Titles you rated
The Return of SupermanRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0