Titles you rated
CapoteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
NightrideRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5