Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- PilotRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.5