Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5