Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 1.5