Movies
Ratings
114
ShameRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 1.5