Movies
Ratings
199
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0