Series
Ratings
155
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0