Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
CurveRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5