Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 2.5