Series
Ratings
11
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0