Movies
Ratings
27
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Dragon InnRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0