Movies
Ratings
538
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 1.5
MorbiusRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 1.0
Special DeliveryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
HushRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0