Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 1.0
EnchantedRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0