Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0