Series
Ratings
149
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5