Titles you rated
Royal NirvanaRated ★ 4.0
Intense LoveRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Midsummer is Full of LoveRated ★ 4.5
The Love EquationsRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Miss in KissRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
- The Queen of SopRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Autumn's ConcertoRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
BromanceRated ★ 3.5
Just YouRated ★ 3.5
Addicted HeroinRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 3.5