Movies
Ratings
197
Wonder WomanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0- Kindaichi Shounen Jikenbo Movie 1Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 0.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 1.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0