Titles you rated
- Magic Angel Sweet MintRated ★ 3.0
- Magical Girl Pretty SammyRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- The Story of CinderellaRated ★ 2.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0
- BeybladeRated ★ 3.0
UtakoiRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 1.5- The World God Only KnowsRated ★ 1.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 1.5
- 피핑라이프Rated ★ 0.5
HyoukaRated ★ 1.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0