Series
Ratings
44
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0