Titles you rated
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
A Day for an AffairRated ★ 4.0