Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 0.5