Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0