Movies
Ratings
83
SerendipityRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
PushRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.0