Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5