Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5