Movies
Ratings
143- The ScamRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5