Movies
Ratings
527
Mickey 17Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5