Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5