Titles you rated
Master of StudyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0