Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0