Series
Ratings
23
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0