Titles you rated
Cheo YongRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0