Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0