Titles you rated
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 3.0