Movies
Ratings
140
Letters to JulietRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0