Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5