Movies
Ratings
115
Special DeliveryRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Terror BeneathRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0