Movies
Ratings
80
LoganRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5