Movies
Ratings
900
Bad Boys IIRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5