Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
CureRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
ItRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 1.5
CodaRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 1.5
I Am MotherRated ★ 4.0