Series
Ratings
39
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Dating in the KitchenRated ★ 5.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 5.0
Yuru Camp△Rated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 5.0
QueenRated ★ 4.0
Encouragement of ClimbRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hana KimiRated ★ 4.0