Movies
Ratings
200
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
MissingRated ★ 0.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5