Series
Ratings
169
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Futurama Season 5Rated ★ 5.0
Futurama Season 4Rated ★ 5.0
Futurama Season 3Rated ★ 5.0
Futurama Season 2Rated ★ 5.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Saving the PandaRated ★ 3.0
- Expedition Tiger (aka Lost Land of the Tiger)Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0