Movies
Ratings
721
ParasiteRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Poughkeepsie TapesRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.5