Movies
Ratings
55
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0