Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0