Titles you rated
True BloodRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0