Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5- Training With HinakoRated ★ 0.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.5- www.working!!Rated ★ 3.5
- Black BulletRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0